Welkom

Welkom op de website van Kamerkoor Spiro Musica!

Wij zijn een kamerkoor uit Hoorn, opgericht in 2012. Op deze website vind je allerlei informatie en wetenswaardigheden over ons koor, aangevuld met en foto’s en geluidsfragmenten om een goed beeld te krijgen van wie wij zijn.

Momenteel zijn wij nog op zoek naar tenoren en bassen die ons koor willen versterken. Ben je tussen de 20-65 jaar en vind je het leuk om je zangtechniek te verbeteren en samen met ons het beste uit dit koor te halen? Mail ons dan via spiromusica@outlook.com of stuur ons een berichtje via het contactformulier van deze website. Kijk voor meer informatie ook even onder het kopje “Lid worden”.

Ledenwerving AL - DEF

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s