Welkom

Welkom op de website van Kamerkoor Spiro Musica!

Wij zijn een kamerkoor uit Hoorn, opgericht in 2012, en op deze website vind je allerlei informatie, wetenswaardigheden, foto’s en nieuwtjes over ons koor.

Momenteel zijn wij op zoek naar mannen (bassen of tenoren) die de basis van ons koor willen versterken. Ben je tussen de 20-65 jaar en vind je het leuk om je zangtechniek te verbeteren en samen met ons het beste uit dit koor te halen? Mail ons dan op spiromusica@outlook.com of stuur ons een berichtje via het contactformulier van deze website. Kijk voor meer informatie ook even onder het kopje “Lid worden”.

Op zondag 3 juni a.s. geven wij een Lente-concert in het mooie kerkje van Lambertschaag:
Kaarten voor dit concert kun je bestellen via onze contactpagina. Graag in het vak “Opmerking” aangeven dat het gaat om een bestelling voor het lente-concert. Graag ook aangeven hoeveel kaarten je wilt bestellen en op welke naam. Je ontvangt dan binnen een aantal dagen een bevestiging van de reservering.

Voor een leuk fotoverslag van onze koorreis naar Magdeburg DL in oktober 2017 zie het tabblad “Nieuws & foto’s”.

 

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s